Programy

Superhustá aktívna pena

Pena podobná šľahačke, ktorá pomáha zmäkčiť zaschnutú špinu. Tento program eliminuje riziko poškriabania laku pri ďalšom čistení. Pri využití aktívnej peny nezabudnite postupovať zdola nahor, keďže najviac nečistôt sa hromadí práve na spodnej časti karosérie.

Superhustá aktívna pena

Účinný autošampón

S použitím šampónu a wapky to ide jednoducho! Vďaka špeciálnemu zloženiu dokáže autošampón nielen rozložiť špinu, ale aj zachovať vzhľad auta. Pri tomto programe postupujte zdola smerom nahor, aby ste videli, ktoré časti auta ste už umyli. Nezabudnite aj na nenápadné miesta, kam stierače nedosiahnu.

Účinný autošampón

Oplachovanie

Keď peny urobili svoju prácu, je načase sa ich spolu s nečistotami zbaviť. Program opláchnutia vozidla funguje tiež pomocou wapky, takže sa nemusíte obávať, že sa zašpiníte.

Oplachovanie

Voskovanie

Program, vďaka ktorému bude vaše vozidlo žiariť ako nové. Vosk na ňom vytvorí neviditeľný film, ktorý zabezpečí, že sa na karosérii udrží minimálne množstvo vody a vaše vozidlo bude po opláchnutí suché v priebehu niekoľkých minút. Po voskovaní je potrebné ešte zvoliť program záverečného oplachu.

Voskovanie

Osmóza - záverečný oplach

Tento program očistí vaše auto od minerálov a iných prvkov a zaručí dokonalý výsledok aj bez utretia handrou. Čistenie je založené na filtrácii upravenej zmäkčenej vody cez osmotickú membránu. Tento program je nevyhnutné použiť po aplikácii ochranného vosku.

Osmóza - záverečný oplach

Disky a hmyz

Špeciálny program, ktorý vám umožní šetrne a účinne odstrániť nečistoty z diskov na kolesách a zvyšky hmyzu na oknách či karosérii.

Disky a hmyz